AT0603DRD071K74L
MFR.Part #
AT0603DRD071K74L
JLCPCB Part #
C856144
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS