AT0603DRD0717R8L
MFR.Part #
AT0603DRD0717R8L
JLCPCB Part #
C856105
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.8Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS