AT0603DRD07143KL
MFR.Part #
AT0603DRD07143KL
JLCPCB Part #
C856064
Description
-55℃~+155℃ 100mW 143kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS