AT0603DRD07100KL
MFR.Part #
AT0603DRD07100KL
JLCPCB Part #
C856007
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS