AT0603CRD071K21L
MFR.Part #
AT0603CRD071K21L
JLCPCB Part #
C2143238
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS