AT0603CRD071K13L
MFR.Part #
AT0603CRD071K13L
JLCPCB Part #
C4141776
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS