AT0603BRE071K5L
MFR.Part #
AT0603BRE071K5L
JLCPCB Part #
C2139618
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS