AT0603BRD0760K4L
MFR.Part #
AT0603BRD0760K4L
JLCPCB Part #
C855920
Description
-55℃~+155℃ 100mW 60.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS