AT0603BRD0735K7L
MFR.Part #
AT0603BRD0735K7L
JLCPCB Part #
C855819
Description
-55℃~+155℃ 100mW 35.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS