AT0603BRD07182RL
MFR.Part #
AT0603BRD07182RL
JLCPCB Part #
C855658
Description
-55℃~+155℃ 100mW 182Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS