AT0603BRD0714RL
MFR.Part #
AT0603BRD0714RL
JLCPCB Part #
C855624
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS