AT0402DRE07442RL
MFR.Part #
AT0402DRE07442RL
JLCPCB Part #
C2111768
Description
-55℃~+155℃ 442Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS