AT0402DRE0732R4L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0402DRE0732R4L
JLCPCB Part #
C4214549
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 32.4Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS