AT0402DRD0793R1L
MFR.Part #
AT0402DRD0793R1L
JLCPCB Part #
C851533
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 93.1Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS