AT0402DRD075K76L
MFR.Part #
AT0402DRD075K76L
JLCPCB Part #
C851458
Description
-55℃~+155℃ 5.76kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS