AT0402DRD074K7L
MFR.Part #
AT0402DRD074K7L
JLCPCB Part #
C5120109
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS