AT0402DRD0746K4L
MFR.Part #
AT0402DRD0746K4L
JLCPCB Part #
C851411
Description
-55℃~+155℃ 46.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS