AT0402DRD0714KL
MFR.Part #
AT0402DRD0714KL
JLCPCB Part #
C851207
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS