AT0402DRD0710KL
MFR.Part #
AT0402DRD0710KL
JLCPCB Part #
C851167
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS