AT0402CRD0738R3L
MFR.Part #
AT0402CRD0738R3L
JLCPCB Part #
C2142664
Description
-55℃~+155℃ 38.3Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS