AT0402CRD0717R4L
MFR.Part #
AT0402CRD0717R4L
JLCPCB Part #
C2142470
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS