AT0402BRE0724KL
MFR.Part #
AT0402BRE0724KL
JLCPCB Part #
C5570767
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS