AT0402BRD0760K4L
MFR.Part #
AT0402BRD0760K4L
JLCPCB Part #
C851072
Description
-55℃~+155℃ 60.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS