AT0402BRD0752R3L
MFR.Part #
AT0402BRD0752R3L
JLCPCB Part #
C851047
Description
-55℃~+155℃ 52.3Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS