AT0402BRD0729KL
MFR.Part #
AT0402BRD0729KL
JLCPCB Part #
C7077859
Description
-55℃~+155℃ 29kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS