AT0402BRD0726R7L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0402BRD0726R7L
JLCPCB Part #
C850918
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 26.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS