AR0805FR-079K53L
MFR.Part #
AR0805FR-079K53L
JLCPCB Part #
C4145963
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS