AR0603JR-07110KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AR0603JR-07110KL
JLCPCB Part #
C4343504
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS