AHA80AFB-2K32
MFR.Part #
AHA80AFB-2K32
JLCPCB Part #
C1569073
Description
2.32kΩ 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS