AHA80AFB-154R
MFR.Part #
AHA80AFB-154R
JLCPCB Part #
C1569134
Description
154Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS