AHA50AJB-3R9
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHA50AJB-3R9
JLCPCB Part #
C6119557
Package
Plugin
Description
3.9Ω 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS