AHA50AFB-931R
MFR.Part #
AHA50AFB-931R
JLCPCB Part #
C1568757
Description
50W 931Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS