AHA500FB-16R9
MFR.Part #
AHA500FB-16R9
JLCPCB Part #
C1567630
Description
16.9Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS