AF164-JR-0733RL
MFR.Part #
AF164-JR-0733RL
JLCPCB Part #
C855330
Package
1206
Description
33Ω 4 62.5mW 8 ±250ppm/℃ ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS