AF164-FR-07715RL
MFR.Part #
AF164-FR-07715RL
JLCPCB Part #
C1739983
Description
4 62.5mW 715Ω 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS