AF164-FR-0757K6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF164-FR-0757K6L
JLCPCB Part #
C1738545
Package
0603x4
Description
4 57.6kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS