AF164-FR-07196KL
MFR.Part #
AF164-FR-07196KL
JLCPCB Part #
C1736745
Package
0603x4
Description
196kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS