AF162-JR-07330KL
MFR.Part #
AF162-JR-07330KL
JLCPCB Part #
C1734107
Description
2 330kΩ 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS