AF162-JR-07470RL
MFR.Part #
AF162-JR-07470RL
JLCPCB Part #
C1734208
Description
2 4 470Ω 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS