SQM10SJB-6R8
MFR.Part #
SQM10SJB-6R8
JLCPCB Part #
C1400453
Package
Plugin,P=7mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 6.8Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=7mm Through Hole Resistors ROHS