AF122-FR-0782K5L
MFR.Part #
AF122-FR-0782K5L
JLCPCB Part #
C1735195
Package
0402x2
Description
2 4 62.5mW 82.5kΩ ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS