AF122-FR-0775KL
MFR.Part #
AF122-FR-0775KL
JLCPCB Part #
C5549746
Package
0404
Description
2 4 62.5mW 75kΩ ±1% ±200ppm/℃ 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS