AF122-FR-07432KL
MFR.Part #
AF122-FR-07432KL
JLCPCB Part #
C1734044
Description
2 4 432kΩ 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS