AF122-FR-07182RL
MFR.Part #
AF122-FR-07182RL
JLCPCB Part #
C5942828
Package
0404
Description
182Ω 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS