AF122-FR-0711RL
MFR.Part #
AF122-FR-0711RL
JLCPCB Part #
C6118958
Package
0404
Description
11Ω 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS