AF1210JR-0782KL
MFR.Part #
AF1210JR-0782KL
JLCPCB Part #
C4232088
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS