AF1210FR-07866RL
MFR.Part #
AF1210FR-07866RL
JLCPCB Part #
C2119514
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 866Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS