AF1210FR-076K65L
MFR.Part #
AF1210FR-076K65L
JLCPCB Part #
C2119511
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS