AF1210FR-0718K7L
MFR.Part #
AF1210FR-0718K7L
JLCPCB Part #
C2119605
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS