AF1206JR-0736RL
MFR.Part #
AF1206JR-0736RL
JLCPCB Part #
C855246
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS